Dažasvydžio treniruotės

Kiekvieno žaidėjo kelias į sportinį dažasvydį yra individualus. Vieni prisijungia prie treniruočių norėdami geresnių rezultatų pramoginiuose žaidimuose su draugais, kiti treniruojasi daug ir įtemptai tam, kad galėtų pasiekti pergales Lietuvos ar užsienio sportinio dažasvydžio lygose. Nepriklausomai nuo to ar dažasvydis Jums yra hobis ar sportas, treniruotis verta. Treniruočių metu naudojami daugkartiniai „Reball“ kamuoliukai leidžia stipriai sumažinti treniruočių kaštus, o tai reiškia, kad galima šaudyti daug ir treniruotis pigiai. Taip pat treniruočių metu susipažinsite su naujais žmonėmis, kurie lygiai taip pat bus neabejingi adrenalinui ir aštriems pojūčiams.

Šiuo metu komplektuojama nauja treniruočių grupė pradedantiesiems žaidėjams. Nereikalingas joks išankstinis pasirengimas, viskas ko reikia – tai noras sportuoti vieną ar daugiau kartų per savaitę (pasirinktinai) ir gera nuotaika. Pradedantiems žaidėjams suteiksime visą reikalingą įrangą.

Kviečiame užsiregistruoti į pažintinę nemokamą sportinio dažasvydžio treniruotę. Ateik ir susipažink su sportiniu dažasvydžiu.

Treniruotės Kaune

Dažasvydžio sporto klubas  “LEGIONAS”

Adresas: Kauno tvirtovės 5  fortas, Alksnių g. 6

VšĮ “Dažasvydžio centras”

Adresas: Mileikių g. 1, MIleikiai, Vilniaus raj.

Susisiekite:

+370 675 39387 / info@ltdazasvydis.lt

Užpildyk šalia esančia formą ir susisieksime!