Vaikų gynimo dienos proga – “Išgelbėk draugą”!

Birželio 1-ąją dieną, Vaikų gynimo dienos proga, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras Kačerginės stovyklavietėje „Apuokynė“ organizavo vaikų orientacines, edukacines varžybas „Išgelbėk draugą“, į kurias susirinko 16 komandų iš Kauno rajono ugdymo įstaigų.
Varžybų metu komandoms teko įveikti įvairias Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro, Kauno r. Policijos komisariato bendruomenės pareigūnų, Kauno r. priešgaisrinės saugos tarnybos atstovų ir Kauno r. Greitosios medicinos pagalbos parengtas užduotis.
Pasveikinti vaikų šia proga ir paįvairinti užduočių spektrą prisijungė ir mūsų LT United komanda, kuri, bendradarbiaujant su Kauno dažasvydžio ir šratasvydžio klubu „Legionas“, taipogi buvo paruošusi keletą didelio jaunųjų susidomėjimo sulaukusių užduotėlių.
Pirmiausia, tradiciškai, visi buvo supažindinti su dažasvydžio taisyklėmis, saugos reikalavimais, apmokyta kaip naudotis „markeriu“. Užduotims atlikti vaikai turėjo galimybę šaudyti ir šratasvydžio šautuvais, ir dažasvydžio „markeriais“, buvo paruoštos ne tik pripučiamos figūros, bet ir lankai, taikiniai.

Norime dar kartą pasidžiaugti galėdami prisijungti prie įvairių iniciatyvų, skatinti jaunimą aktyviai leisti laiką, sportuoti, ir, žinoma, pažinti dažasvydį! Ačiū Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui už kvietimą ir Kauno dažasvydžio ir šratasvydžio klubui „Legionas“! 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *